Kubek-cegiełka na budowę studni w Burkina Faso

  • 26.10.2021, 20:22 (aktualizacja 26.10.2021, 20:32)
  • Joanna Suszko
Kubek-cegiełka na budowę studni w Burkina Faso
W naszej diecezji trwa zbiórka makulatury na budowę studni w Burkina Faso. Tę inicjatywę prowadzą Papieskie Dzieła Misyjne w Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Na jakim etapie jest zbiórka, mówi ks. Andrzej Łuszcz, dyrektor dzieł misyjnych w naszej diecezji.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nie każdy ma zapasy makulatury i nie wszyscy mogą ją dostarczyć do wskazanych miejsc zbiórki, ale akcję można wesprzeć także w inny sposób, dodaje ks. Andrzej Łuszcz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nabyte kubki będą wyraźną pamiątką, że otwarliśmy nasze serca na potrzebujących – podkreśla ks. Łuszcz.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, że kubki-cegiełki można zamawiać u ks. Andrzeja Łuszcza, dyrektora Papieskich Dzieł Misyjnych (parafia Łabunie), można się w nie zaopatrzyć w parafiach, które takie kubki zamówiły lub bezpośrednio w Sklepie Religijnym przy Kurii Diecezjalnej w Zamościu.

Akcję można wesprzeć również, wpłacając pieniądze na konto Diecezji Zamojsko – Lubaczowskiej, ul. Hetmana Jana Zamoyskiego 1, 22-400 Zamość, nr konta: 57 1240 2005 1111 0010 1940 4403  z dopiskiem STUDNIA NA MISJE.

Joanna Suszko

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe