W Zamościu uczczą Dzień Niepodległości biegnąc

  • 28.10.2021, 12:20 (aktualizacja 28.10.2021, 12:25)
  • Małgorzata Zaręba
W Zamościu uczczą Dzień Niepodległości biegnąc
Nie tylko w stolicy naszego kraju oraz innych miastach Polski, ale także w Zamościu w środę (10.11) w Zamościu odbędą się Otwarte Biegi Uliczne z okazji Narodowego Święta Niepodległości.

W biegu jak co roku udział wezmą dziewczęta i chłopcy z zamojskich szkół i okolicznych miejscowości. Bieg adresowany jest także do osób dorosłych. Jak co roku trasa poprowadzi zamojskimi ulicami,a start i meta zorganizowana będzie na zamojskim Rynku Wielkim. Na bieg wszystkich chętnych zaprasza Konrad Firek, prezes KS Agros Zamość. 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem biegu jest KS Agros Zamość, a na zakończenie biegów uczestnikom wręczone zostaną pamiątkowe medale i puchary.

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe