Dotacja finansowa dla GKS „Andoria” Mircze

  • 28.10.2021, 13:26 (aktualizacja 28.10.2021, 13:35)
  • Małgorzata Kryk
Dotacja finansowa dla GKS „Andoria” Mircze Facebook Andoria Mircze
W ubiegłym tygodniu (18.10) w hrubieszowskim Starostwie Powiatowym podpisana została umowa o realizację zadania publicznego pod nazwą „Upowszechnianie kultury fizycznej i sportu wśród dzieci, młodzieży i dorosłych w Powiecie Hrubieszowskim”.

Na ten cel Powiat Hrubieszowski przekazał Gminnemu Klubowi Sportowemu „Andoria” z siedzibą w Mirczu dotację w wysokości 10 tys. zł. Środki finansowe zostaną przeznaczone na zajęcia sportowe, zawody oraz nagrody, a piłkarze na zakończenie projektu 6 listopada wezmą udział w Patriotycznym Turnieju, który zostanie rozegrany na boisku w Mirczu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Pozyskane środki finansowe będą przeznaczone na upowszechnianie kultury fizycznej i sportu oraz współzawodnictwo sportowe. Przemysław Jeczeń dodał, że rozgrywki sportowe w Mirczu prowadzone są w dwóch miejscach.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Gminny Klub Sportowy „Andoria” Mircze podjął współpracę z Klubem „Olimp Mircze”, gdzie swoje umiejętności piłkarskie mogą doskonalić dzieci i młodzież.


loadingŁaduję odtwarzacz...

Na zajęcia piłkarskie chętnie uczęszczają chłopcy, którzy są pasjonatami piłki nożnej. Przemysław Jeczeń ma nadzieję, że skład drużyn wkrótce się powiększy.loadingŁaduję odtwarzacz...


Przemysław Jeczeń serdecznie zachęca do zapisów na zajęcia osoby, które lubią czas spędzać aktywnie.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Klub zapewnia strój sportowy, a kiedy odbywają się treningi w Mirczu?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Aktualnie wszystkie grupy „Andorii” trenują, by zaprezentować się z jak najlepszej strony 6 listopada w Patriotycznym Turnieju. Wszystkim piłkarzom w zbliżających się rozgrywkach życzymy dużo powodzenia i samych sukcesów.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe