Zapisy na Rajd pieszy, Bieg i Marsz Nordic Walking „Dla Niepodległej”

  • 29.10.2021, 09:47 (aktualizacja 29.10.2021, 11:53)
  • Małgorzata Kryk
Zapisy na Rajd pieszy, Bieg i Marsz Nordic Walking „Dla Niepodległej”
Burmistrz Lubyczy Królewskiej, Morsy spod Młyna, PTTK Oddział w Zamościu, Zamojsko-Roztoczańskie Koło Przewodników PTTK oraz Nadleśnictwo Tomaszów Lubelski zapraszają w sobotę 6 listopada na Rajd pieszy, Bieg i Marsz Nordic Walking „Dla Niepodległej”.

Uczestnicy aktywności sportowej na świeżym powietrzu będą mogli wziąć udział w rajdzie pieszym oraz biegu lub marszu z kijami nordic walking.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Rajd pieszy na trasie Lubycza Królewska – Teniatyska – Ruda Żurawiecka rozpocznie się o godzinie 09.30. Uczestnicy pieszej wędrówki spotkają się przy Urzędzie Miejskim w Lubyczy Królewskiej. Natomiast Bieg i Marsz Nordic Walking rozpoczną się o godzinie 11.00 w Rudzie Żurawieckiej. Którędy poprowadzi trasa?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ci, którzy zapiszą się na to wydarzenie i zechcą wspólnie uczcić Niepodległość Polski będą mieli okazję zjeść coś ciepłego na ognisku. Wszyscy powinni ubrać się w odzież dostosowaną do warunków pogodowych, a na jakich zasadach przyjmowane są zapisy na bieg i marsz?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Bieg będzie miał także cel charytatywny, a na co zostaną przeznaczone zebrane środki finansowe?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Główną atrakcją tego wydarzenia sportowego będzie morsowanie.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Leszek Woszczak jako prezes stowarzyszenia Morsy spod Młyna w Rudzie Żurawieckiej morsuje już osiem lat, a jakie dostrzega korzyści w zimnych kąpielach?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Morsy spotykają się cyklicznie trzy razy w tygodniu o ustalonych godzinach, dlatego osoby które zastanawiają się nad rozpoczęciem przygody z morsowaniem serdecznie zapraszamy na Bieg i Marsz Nordic Walking „Dla Niepodległej”, który odbędzie się 6 listopada w Rudzie Żurawieckiej. Po biegu nastąpi wspólna rozgrzewka, a następnie morsy wejdą do wody.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Celami wydarzenia są:
- poznanie walorów turystyczno – krajoznawczych Roztocza Wschodniego,
- propagowanie wiedzy historycznej i ekologicznej,
- integracja braci turystycznej i mieszkańców Gminy i regionu.

Zgłoszenia na Rajd pieszy przyjmowane są do 31 października pod numerem telefonu 781 473 460. Natomiast zgłoszenia na Bieg i Marsz Nordic Walking prowadzone są na profilu Facebookowym Morsy Spod Młyna kliknij. Dla uczestników tego wydarzenia przewidziano atrakcyjne nagrody niespodzianki w formie voucherów. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęła Rada Miejska w Lubyczy Królewskiej, a patronat medialny objęło nasze radio.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe