"Zaduszki Jazzowe"

  • 02.11.2021, 12:02 (aktualizacja 02.11.2021, 12:40)
  • Joanna Mazurek
"Zaduszki Jazzowe"
poświęcone pamięci Mieczysława Kosza.

Odbędą się 7 listopada o godz.16.00 do Archipelagu Roztocze - Parku Żywiołów -Restauracji Ignis w Budach na "Zaduszki Jazzowe" poświęcone pamięci Mieczysława Kosza.  Koncert jest kolejnym działaniem w ramach projektu "Śladami Jazzmana z Antoniówki". Krynickie impresje muzyczno-plastyczne". Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa poplenerowa "Impresje antoniowskie".

Projekt dofinansowany jest ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu w ramach Programu "Edukacja kulturalna".

Obowiązują bezpłatne wejściówki na koncert, dostępne będą od 2 listopada w GOK Krynice. Można także  zarezerwować je mailowo [email protected] lub telefonicznie 84 663 01 07 i odebrać przed koncertem w Budach.

 

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe