Gmina Hrubieszów: konkurs na makietę Wioski Bożonarodzeniowej

  • 04.11.2021, 14:58
  • Joanna Mazurek
Gmina Hrubieszów: konkurs na makietę Wioski Bożonarodzeniowej źródło: www.gminahrubieszow.pl
Musi być przestrzenna i w wyraźny sposób uwzględniać tradycje świąt Bożego Narodzenia – to podstawowe kryteria, jakie powinna spełniać makieta Wioski Bożonarodzeniowej, zgłoszona do konkursu w gminie Hrubieszów.

Organizują go Stowarzyszenie Społeczno-Kulturalne „Swoje chwalimy” we współpracy z Gminnym Ośrodkiem Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach oraz Biblioteką Publiczną w Czerniczynie. Kto może wziąć udział w konkursie i jaka powinna być makieta, informuje Malwina Filańska – Marcych - animator kultury w Gminnym Ośrodku Kultury w Hrubieszowie z siedzibą w Wołajowicach.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Makietę można wykonać z dowolnych materiałów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Makietę Wioski Bożonarodzeniowej należy dostarczyć do 30 listopada do Gminnego Ośrodka Kultury w Wołajowicach lub Gminnych Bibliotek Publicznych w Stefankowicach, Moniatyczach, Dziekanowie, Czerniczynie lub Kosmowie.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe