Przemyśl. Portrety zasłużonych dla Lubaczowa, Dębicy i Sanoka

  • 05.11.2021, 10:39
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Przemyśl. Portrety zasłużonych dla Lubaczowa, Dębicy i Sanoka
„Uliczne portrety – czyli o tych, którzy tworzyli historię twojego miasta” tak brzmi tytuł konkursu organizowanego przez Centrum Kulturalne w Przemyślu.

Jego zasięg obejmuje powiaty: dębicki, lubaczowski i sanocki.

Do współpracy przy organizacji projektu zaproszeni zostali regionaliści z Muzeum Regionalnego w Dębicy, Muzeum Kresów w Lubaczowie oraz Muzeum Historycznego w Sanoku.

Dla każdego powiatu zostanie wskazana postać historyczna o której uczniowie tworzyć będą prace konkursowe. Ideą przedsięwzięcia jest chęć rozbudzenia zainteresowania sylwetkami ważnych dla historii miasta postaci oraz poznanie ich życiorysów, mówi Instruktor Centrum Kulturalnego w Przemyślu, Beata Nowakowska-Dzwonnik:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Regulamin oraz szczegóły konkursu znajdują się na stronie na stronie Centrum Kulturalnego w Przemyślu.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe