Wigilia w Katolickim Liceum

  • 22.12.2016, 15:48
  • Joanna Ferens
Wigilia w Katolickim Liceum
W Katolickim Liceum im. Papieża Jana Pawła II w Biłgoraju po raz kolejny zorganizowano wspólną, szkolną wigilię. W organizację wydarzenia włączył się Samorząd Uczniowski, wszyscy uczniowie, a także dyrekcja i nauczyciele.

Podczas tego spotkania była okazja, aby podzielić się opłatkiem, złożyć sobie świąteczne życzenia i zasiąść przy wspólnym stole. Ponadto była to okazja do wspólnego kolędowania i zwyczajnej rozmowy.
Młodzież działająca w Kółku Teatralnym zaprezentowała również krótkie przedstawienie, w którym zawarte zostały najważniejsze prawdy o wartości świąt Bożego Narodzenia. Scenka w dobitny sposób pokazała, że  w święta nie są najważniejsze zakupy i prezenty, ale miłość, jedność i zgoda w rodzinie. 

Dyrektor szkoły, ks. Witold Batycki wyjaśniał, co zrobić, aby święta naprawdę były wyjątkowe:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Dyrektor złożył również uczniom i gronu pedagogicznemu świąteczne życzenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Rozstrzygnięty został również coroczny konkurs na najlepiej udekorowaną salę lekcyjną, w którym zwyciężyła kl. IIa, miejsce drugie zajęła kl. Ib, zaś trzecie kl. III.

Joanna Ferens

Zdjęcia (11)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe