„Polski Ład”: dla Powiatu Zamojskiego blisko 98 mln

  • 10.11.2021, 16:27 (aktualizacja 10.11.2021, 16:37)
  • Joanna Mazurek
 „Polski Ład”: dla Powiatu Zamojskiego blisko 98 mln
Prawie 98 milionów złotych na inwestycje w Powiecie Zamojskim - to pieniądze w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład”.

Dziś (10.11) w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Zamościu wicepremier Jacek Sasin wręczył władzom samorządowym z terenu powiatu promesy na dofinansowanie zgłoszonych przez nie przedsięwzięć.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Naszą główną bolączką są drogi – podkreślił w czasie spotkania Stanisław Grześko, starosta zamojski. Zwrócił uwagę, że pieniądze z „Polskiego Ładu” pomogą poprawić ich stan.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Spośród wszystkich gmin powiatu największą kwotę otrzymało Sitno.
 

loadingŁaduję odtwarzacz...

Lista z wynikami naboru w ramach Programu Inwestycji Strategicznych „Polski Ład” dla powiatu zamojskiego dostępna jest na stronie internetowej www.powiatzamojski.pl.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe