Na Zachodneij Obwodnicy Zamościa występują utrudnienia w ruchu

  • 17.11.2021, 11:45 (aktualizacja 17.11.2021, 12:02)
  • Małgorzata Zaręba
Na Zachodneij Obwodnicy Zamościa występują utrudnienia w ruchu
W związku remontem ulic: Sadowej, Piłsudskiego i Peowiaków dojazd do Starówki nadal możliwy jest tylko od ul. Dzieci Zamojszczyzny, jednak należy pamiętać, że włączając się do ruchu należy zachować ostrożność, bo tam rozpoczęły są prace remontowe.

Trwa budowa Zachodniej Obwodnicy Zamościa, gdzie duże korki występują w godzinach porannego i popołudniowego szczytu komunikacyjnego. Na remontowanym odcinku drogi wybudowane zostaną ronda, które poprawią bezpieczeństwo zarówno pieszych jak również kierowców, o czym informuje Marcin Nowak, dyrektor zamojskiego Zarządu Dróg Grodzkich.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Wyjeżdżając od strony OSiR z ul. Królowej Jadwigi nastąpi zmiana organizacji ruchu. Aby zwiększyć bezpieczeństwo wyeliminowany będzie skręt w lewo.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Z kolei dodatkowy pas skrętu w lewo powstanie na skrzyżowaniu ulic: Szczebrzeskiej, Szkolnej i Błonie, co wpłynie na płynność ruchu.


loadingŁaduję odtwarzacz...


Na zachodniej obwodnicy na ul. Dzieci Zamojszczyzny występują utrudnienia w dwóch miejscach:
- po lewej stronie na odcinku od zjazdu na oczyszczalnię ścieków na Alei 1-Maja do skrzyżowania ulicy Dzieci Zamojszczyzny z ulicą Janowicką.
- na jezdni przy rzece Łabuńce na wysokości hali tenisowej OSiR, gdzie ruch dwukierunkowy został przekierowany na jedną jezdnię (utrudnienia prezentują poniższe zdjęcia).


Umowny termin zakończenia tej inwestycji zaplanowano na maj 2023 roku. Do kierowców, którzy na codzienna przemieszczają się ul. Dzieci Zamojszczyzny apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i stosowanie się do obowiązującego oznakowania.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (31)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe