Lubaczów. Dni Młodych Chrześcijan

  • 13.11.2021, 09:30
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Dni Młodych Chrześcijan Ks. Mariusz Pastuszak
W Lubaczowie, w ramach Tygodnia Kultury Chrześcijańskiej, odbywają się Dni Młodych Chrześcijan.

W sposób szczególny ten czas przeżywa młodzież zrzeszona w Katolickim Stowarzyszeniu Młodzieży Diecezji Zamojsko- Lubaczowskiej. Przygotowany program zawiera wiele interesujących i wartościowych wydarzeń, podkreśla Diecezjalny Asystent Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Zamojsko - Lubaczowskiej, Ksiądz Mateusz Furmaniak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wydarzenie jest również przygotowaniem KSM-owiczów do Przyrzeczenia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. To ważne dla młodych wydarzenie będzie miało miejsce podczas uroczystej Mszy Świętej, której przewodniczył będzie Ksiądz Biskup Marian Rojek, w niedzielę 21 listopada, w Parafii Chrystusa Króla w Biłgoraju.

Gościem specjalnym Dni Młodych Chrześcijan był Generalny Asystent KSM w Polsce, Ksiądz Andrzej Lubowicki. W swoich słowach skierowanych do młodzieży i kapłanów, mówił o potrzebie współpracy pomiędzy kościołem, a wiernymi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizatorem Dni Młodych Chrześcijan jest Parafia Konkatedralna w Lubaczowie i Klub Inteligencji Katolickiej w Lubaczowie przy współpracy z Katolickim Stowarzyszeniem Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe