Powołania dla zawodniczek Suchowiczteam

  • 15.11.2021, 14:14 (aktualizacja 15.11.2021, 14:18)
  • Małgorzata Zaręba
Powołania dla zawodniczek Suchowiczteam Suchowiczteam
W naszym regionie największym zainteresowaniem wśród chłopców cieszy się piłka nożna. Najliczniejszym klubem, gdzie piłkę uprawiają chłopcy jest Hetman Zamość. Natomiast zespołem, gdzie piłkę nożna uprawiają także dziewczęta jest słynny na całą Polskę klub Suchowiczteam.

Zawodniczki tego klubu odnoszą ciągle nowe sukcesy, a kolejne sportowe osiągniecia zanotowały na swoich kontach Aleksandra Bednarz i Jagoda Wróbel (kat U-15). Zawodniczki po raz kolejny zostały powołane do kadry trampkarek LZPN, a po przygotowaniach miały okazję zaprezentować swoje piekarskie umiejętności w Turnieju w ramach eliminacji kadr wojewódzkich do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży, który w dn. 22-24 października odbył się w Łodzi. Natomiast kolejny sukces należy do zawodniczki Oliwii Bzówki, która została powołana na konsultację szkoleniową kadry LZPN.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Oliwia Bzówka w ten weekend, bo w dn. 20 - 21 listopada uda się na specjalistyczne szkolenie do Krasnegostawu.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Wojciech Suchowicz dodał, że zajęcia dla orliczek, młodziczek i juniorek prowadzą wyszkoleni trenerzy.
loadingŁaduję odtwarzacz...


Treningi odbywają się w środy i piątki na terenie szkoły Podstawowej w Żdanowie. Zawodniczkom gratulujemy powołań jednak należy podkreślić, że sukcesy piłkarek są zwieńczeniem ciężkiej pracy oraz zaangażowania ich samych oraz rodziców i trenerów. Wszystkie dziewczęta lubiące aktywność fizyczną serdecznie zachęcamy do zapisów na piłkarskie treningi. Osoby zainteresowane mogą dołączyć do drużyn w każdej chwili, a informacje o zapisach do klubu można uzyskać u Wojciecha Suchowicza pod nr tel. 603 861 457.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe