Lubaczów. „Rówieśnicy Niepodległej” zostali zaprezentowani

  • 16.11.2021, 10:31
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. „Rówieśnicy Niepodległej” zostali zaprezentowani Krzysztof Probola
Miejska Biblioteka Publiczna im. Władysława Broniewskiego w Lubaczowie zorganizowała (15.11) spotkanie związane z promocją książki „Rówieśnicy Niepodległej. Sto lat historii z perspektywy najstarszych Polaków”.

Książka zawiera Galerię stulatków - rówieśników Niepodległej, oraz ich osobiste wspomnienia i refleksje na temat najważniejszych wydarzeń i wynalazków minionego wieku, a także osobiste definicje niepodległości.

Książka powstała w ramach projektu, który miał na celu dotarcie do seniorów - stulatków, informuje współautor publikacji, Piotr Zubowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Oddając głos Rówieśnikom Niepodległej udało się zaprezentować wyjątkowy, ale również bardzo emocjonalny i różnorodny obraz minionego stulecia. Był to czas w którym największą rolę odrywała wojna. W publikacji znajdziemy też relacje osób związanych z Lubaczowem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Projekt został dofinansowany ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego NIEPODLEGŁA na lata 2017-2022.

 

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe