Oleszyce. „7 Grzechów Głównych” na scenie MGOK

  • 16.11.2021, 14:44
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Oleszyce. „7 Grzechów Głównych” na scenie MGOK Wiktoria Gryniewicz
W minioną niedzielę (14.11) w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach odbyła się premiera spektaklu „7 Grzechów Głównych”.

Wystawił ją Teatr Amatorski Ole! w którego składzie znajdują się osoby dorosłe oraz młodzież.

Przygotowania do spektaklu trwały od końca 2019 roku, jednak z powodu zawieszenia działalności instytucji kultury nie udało się wystawić go wcześniej, dodaje opiekun Teatru oraz autorka scenariusza, Anna Pracało:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Scenariusz sztuki oparty jest na tekstach wywodzących się zarówno z poezji jak i z prozy oraz zawiera treści dotyczące życia każdego człowieka.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przygotowania do występu nie były łatwe, ale efekt końcowy daje wiele radości, mówi jedna z aktorek teatru Ole!, Natalia Dobosz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jest to już druga sztuka wystawiona przez grupę teatralną działającą przy Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Oleszycach. Pierwszy przygotowany przez nich spektakl „A kiedy mnie już nie będzie…” swoją premierę miał w przestrzeni wirtualnej 8 listopada 2020r.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (10)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe