Konkurs KSM „Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki” za nami

  • 21.11.2021, 16:34 (aktualizacja 22.11.2021, 15:42)
  • Joanna Suszko
Konkurs KSM „Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki”…
Za nami kolejna edycja Diecezjalnego Konkursu Wiedzy i Konkursu Plastycznego pod hasłem „Wierność bł. Karoliny Kózki i męstwo św. Stanisława Kostki”.

Konkurs od 8 lat organizuje Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. W czwartek (18.11) odbył się diecezjalny etap konkursu wiedzy oraz rozstrzygnięcie wszystkich części konkursowych zmagań. Diecezjalny Asystent KSM, ks. Mateusz Furmaniak podkreślił, że konkurs cieszył się tak dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Laureatami konkursu plastycznego w młodszej kategorii zostali m.in. uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 w Tomaszowie Lubelskim.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Mateusz Furmianiak dodaje, że są plany rozwoju konkursu. Jednym z działań mają być dodatkowe nagrody dla najlepszych uczestników części plastycznej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak się okazało, Izabeli Janowicz, uczennicy klasy 8 Szkoły Podstawowej w Narolu, laureatce I miejsca w konkursie wiedzy,przygotowanie się do konkursu przyszło z łatwością.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Joanna Łęcka, uczennica klasy VI Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. o. Pio w Zamościu zdobyła II miejsce w konkursie wiedzy w swojej kategorii wiekowej. Podzieliła się z nami radością ze swojego sukcesu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ważną rolę w przygotowaniu do konkursu mają katecheci. Ks. Paweł Cisek, z Katolickiej Szkoły Podstawowej im. św. o. Pio w Zamościu cieszy się z osiągnięcia i pracy swojej podopiecznej.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Mateusz Furmaniak dodaje, że w kolejnych edycjach, konkurs wiedzy również zmieni się w swojej formule.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Fotogalerię zdjęć z rozstrzygnięcia konkursu, a także pełną listę laureatów będzie można niebawem znaleźć na stronie internetowej Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym serdecznie gratulujemy.

 

 

 

 

Joanna Suszko

Zdjęcia (14)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe