Lubaczów. Spotkaj Boga w Neokatechumenacie

  • 22.11.2021, 12:26
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Spotkaj Boga w Neokatechumenacie
Po raz pierwszy w Lubaczowie, bracia ze wspólnoty neokatechumenalnej, rozpoczną przepowiadanie Dobrej Nowiny.

Spotkania odbywać się będą w parafii pw. Św. Karola Boromeusza. Umożliwią one spojrzenie na chrześcijaństwo w zupełnie inny sposób, podkreśla katechista, ojciec piętnaściorga dzieci, Tomasz Bojarski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkania prowadzone będą przez grupę katechistów wraz z kapłanem. To doświadczenie może zmienić życie, dodaje Ksiądz Jacek Piotrowski:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Spotkania przeznaczone są dla wszystkich, szczególnie dla tych którzy borykają się z różnymi problemami w swoim życiu i szukają właściwej drogi.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katechezy odbywać się będą w każdy poniedziałek i czwartek, o godz. 18:00, w sali katechetycznej na plebanii przy parafii pw. Św. Karola Boromeusza w Lubaczowie.

Pierwsze spotkanie odbędzie się już w najbliższy poniedziałek 29 listopada.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe