XXIII Memoriał Bokserski im. Jerzego Suchodoła

  • 22.11.2021, 13:48 (aktualizacja 22.11.2021, 15:51)
  • Małgorzata Kryk
XXIII Memoriał Bokserski im. Jerzego Suchodoła
W weekend, bo w dn. 20-21.11 na hali tenisowej Ośrodka Sportu i Rekreacji w Zamościu przy ulicy Królowej Jadwigi 8 odbył się XXIII Memoriał Bokserski im. Jerzego Suchodoła.

W walkach na ringu wzięli udział reprezentanci klubów z Polski i Ukrainy, w tym gospodarze z Autonomicznej Sekcji Bokserskiej Hetman Zamość, którzy jako gospodarze zdominowali rywali. Takie emocje towarzyszyły w ten weekend trenerom i zawodnikom, którzy zaprezentowali swoje umiejętności w ringu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas weekendowych zmagań frekwencja zawodników była zadowalająca.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Duże sukcesy podczas XXIII edycji Memoriału Bokserskiego im. Jerzego Suchodoła zanotowali bokserzy z Zamościa.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Zajęcia z boksu odbywają się na małej hali sztuk walk w budynku zamojskiego OSiR w godz. 16.30 – 20.30, a prowadzi je trener Przemysław Maziarczuk. Zajęcia odbywają się systematycznie z podziałem na kategorie wiekowe i zdobyte na ringu umiejętności.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zajęcia z boksu ukierunkowują zawodników pod konkretne zawody
loadingŁaduję odtwarzacz...


Treningi ukierunkowane są przede wszystkim na technikę. Do jakiej grupy wiekowej adresowane są zajęcia bokserskie?
loadingŁaduję odtwarzacz...


Zajęcia z boksu adresowane są zarówno do dzieci, młodzieży oraz osób dorosłych. Zapisy do sekcji już się zakończyły i na obecna chwilę sala na treningach wypełniona jest po brzegi. Jakie kroki podjąć, aby w przyszłym sezonie zostać zawodnikiem A.S.B Hetman Zamość?

loadingŁaduję odtwarzacz...

A.S.B Hetman Zamość trenuje zawodników od wielu lat. Ta sztuka walki daje przede wszystkim poczucie pewności siebie, poprawia wydolność organizmu oraz redukuje poziom strachu, o czym możemy usłyszeć w poniższej rozmowie.


loadingŁaduję odtwarzacz...

 

Wyniki:

Najlepszy młodzik Szymon Gryszyn zwycięstwo z reprezentantem Ukrainy 3:0 i remis z zawodnikiem Gwarka Łęczna

Najlepszy kadet Sviatoslav Melen pierwsza walka wygrana z rywalem z Puncher Chełm 3:0. Finał wygrany w 2r. Rsc z przeciwnikiem z klubu Champion Wołomin

Mikołaj Kuśmierz debiut w ringu zakończony remisem z rywalem z Nokaut Radomsko

Najlepsza Zawodniczka Jessica Czopek pierwsza walka skończona w pierwszej rundzie rsc z rywalką z Za bramą Kraśnik finał zwycięstwo jednogłośnie na punkty z v-ce Mistrzynią Polski z Gwarka Łęczna

Najlepszy Junior Wiktor Bartnik pokonuje 3:0 rywala z Samuraj Sanok i taki sam rezultat z reprezentantem Paco Lublin

Najlepszy Zawodnik Hubert Pikuzinski pierwszy bój zakończony zwycięstwem w 1 rundzie z zawodnikiem z Ukrainy. Finał również z Ukraińcem wygrany 3:0 

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (32)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe