Przemyśl. Udany debiut na Przeglądzie Plastyki Nieprofesjonalnej

  • 25.11.2021, 12:12
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Przemyśl. Udany debiut na Przeglądzie Plastyki Nieprofesjonalnej Anna Pracało
Już po raz czternasty Centrum Kulturalne w Przemyślu było organizatorem Regionalnego Przeglądu Plastyki Nieprofesjonalnej.

Jest to konkurs skierowany do malarzy, rysowników, grafików i rzeźbiarzy.

Wyróżnienie w Przeglądzie, w kategorii „malarstwo” otrzymała debiutująca w konkursie mieszkanka Oleszyc - Magdalena Jarmuż, za obraz przedstawiający pejzaż z kapliczką. Rozwój talentu jest możliwy dzięki uczestnictwie w warsztatach malarskich, mówi nagrodzona Magdalena Jarmuż:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Dodatkowo, do wystawy pokonkursowej, w kategorii malarstwo, zakwalifikowano prace trojga innych mieszkańców Oleszyc - Anny Pracało, Krystyny Kaczor oraz Piotra Kisały. Udział w tego typu przeglądach i konkursach, umożliwia doskonalenie swoich umiejętności.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wystawa pokonkursowa będzie prezentowana w Galerii „Stara Kręgielnia”, w Centrum Kulturalnym w Przemyślu, do 15 grudnia (br.).

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (2)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe