Sanok. „Bieg dla Życia”

  • 25.11.2021, 12:17
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Sanok. „Bieg dla Życia”
Już po raz szósty (4.12) odbędzie się Ogólnopolski „Bieg dla Życia”.

Wydarzenie łączy dwa podkarpackie miasta – Sanok i Korczynę. Jego celem jest promocja życia w szerokim wymiarze. Pomysł na organizację biegu zrodził się w 2016 roku, mówi Dyrektor „Biegu dla Życia”, Ksiądz Michał Kozak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tegoroczna edycja jest organizowana w wersji hybrydowej. Dzięki temu może wziąć w niej udział każdy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W sposób stacjonarny, w biegu można uczestniczyć we wspólnej grupie, która wystartuje po Mszy Św., celebrowanej o godzinie 10:30 w Kościele Rektoralnym pw. Św. Maksymiliana Marii Kolbego w Sanoku. Bieg zakończy się przy kościele Świętego Biskupa Józefa Sebastiana Pelczara w Korczynie.

Każdy kto chciałby uczestniczyć w biegu w wersji zdalnej może to uczynić w dowolnym miejscu, w terminie od 4 do 21 grudnia.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Szczegóły regulaminu oraz zapisy znajdują się na stronie www.biegnijsercem.pl. Ambasadorami biegu są: Emilia Janik, Zofia Noceti-Klepacka, Paulina Tracz i ks. Tomasz Szady.

Katolickie Radio Zamość objęło to wydarzenie Patronatem Medialnym

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe