Rozgrywki Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj

  • 26.11.2021, 12:28 (aktualizacja 26.11.2021, 12:30)
  • Małgorzata Kryk
Rozgrywki Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj
Ośrodek Sportu i Rekreacji w Biłgoraju zaprasza do udziału w kolejnej edycji Halowej Ligi Piłki Nożnej o "Puchar Burmistrza Miasta Biłgoraj" 2021/2022.

Pierwszą kolejkę spotkań zaplanowano na 11 lub 12 grudnia, a zgłoszenia chętnych drużyn przyjmowane są do końca listopada. Ilość miejsc jest ograniczona, bo maksymalnie w turnieju może wystąpić12 drużyn. Do rozgrywek mogą się zgłosić zespoły składające się z minimum 8, a maksymalnie 15 zawodników.

W skład zespołu mogą wchodzić także:

- zawodnicy niepełnoletni, którzy za zgodą rodziców lub opiekunów prawnych w dniu rozpoczęcia rozgrywek ukończyli 16 lat.,

j- eden zawodnik (poniżej 35 roku życia) zrzeszony w sezonie 2021/2022 /widniejący w systemie Extranet Polskiego Związku Piłki Nożnej.

- dowolna liczba zrzeszonych oldbojów (muszą mieć ukończony 35 rok życia)


Na obecną chwilę do rozgrywek zgłosiły się następujące drużyny:

OKS Sitarska

Hansa Team

FC Bażant

Załadunek Team Biłgoraj

Oldboje Łady Biłgoraj

100 Procent

MODEL

RWKS Sparta Biłgoraj

Spartakus Team

Spotkanie organizacyjne odbędzie się po skompletowaniu zespołów, a zapisy .przyjmowane są do 30 listopada mailowo na adres: [email protected]

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe