TRADYCJE ROZTOCZA - audycja 5 - emisja 6 listopada br.

  • 03.11.2021, 09:40
  • Administrator
TRADYCJE ROZTOCZA - audycja 5 - emisja 6 listopada br.
Stowarzyszenie Krzewienia Kultury Medialnej im. Jana Pawła II w Zamościu zaprasza do oglądania cyklu 5 audycji audiowizualnych pt. "Tradycje Roztocza" emitowanych na żywo w co drugą sobotę miesiąca we wrześniu i październiku oraz w pierwszą sobotę listopada 2021 r., o godzinie 20.10 na kanale YouTube KRZ i na antenie Katolickiego Radia Zamość.

Cykl audycji na żywo TRADYCJE ROZTOCZA jest dofinansowany ze środków Ministra Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. Gościem piątej, ostatniej audycji z cyklu TRADYCJE ROZTOCZA, której emisja nastąpi w dniu 6 listopada o godz. 20:10 będzie Koło Gospodyń Wiejskich z Góry Grabowiec oraz Kapela Ludowa z Gminnego Ośrodka Kultury w Grabowcu, reprezentujący powiat zamojski.

Zapraszamy

 

administrator_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe