Wiesław Puzia

  • 01.12.2021, 09:00 (aktualizacja 01.12.2021, 09:42)
  • Małgorzata Zaręba
Wiesław Puzia Fot. MKS Padwa Zamość
Nauczyciel wychowania fizycznego, trener juniorów młodszych oraz drugi trener szczypiornistów Centralnej Ligi MKS Padwa Zamość

Piłka ręczna jest sportem kontaktowym, a gra na boisku toczy się przy udziale dwóch drużyn. Skład drużyny tworzy siedmiu zawodników, w tym bramkarz. Zawodnicy na boisku zajmują odpowiednie pozycje, bo to właśnie od skrzydłowych rozgrywających, obrotowego i bramkarza zależy wynik meczu.

W audycji „Rozmowa dnia” usłyszymy o zasadach gry w piłkę ręczna, o planie treningowym oraz gdzie odbywają się zajęcia zawodników Padwy Zamość. Wiesław Puzia jako doświadczony trener zdradzi w jakim wieku najlepiej rozpocząć przygodę z piłką ręczną, jakie cechy powinien posiadać każdy szczypiornista oraz jakie warunki fizyczne pomagają szczypiornistom w grze na boisku.

Nabór do grup Padwy Zamość prowadzony jest przez cały rok. Piłka ręczna w Zamościu propagowana jest poprzez różnego rodzaju turnieje, a także zajęcia szkolne, które prowadzone są na poziomie szkoły podstawowej ph. „Gramy w ręczną”. Chłopcy, którzy chcieliby uzupełnić szeregi zamojskiej Padwy usłyszą odpowiedz na pytanie jakie kroki podjąć, by zostać reprezentantem Padwy Zamość.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Najbliższy mecz Ligi Centralnej jako kibice obejrzymy w sobotę (4.12) o godz. 18.00 na hali zamojskiego OSiR. Przeciwnikami Padwy będzie drużyna Autoinwest Żukowo. Na mecz zapraszamy wszystkich kibiców.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe