„Szachiści murem za polskim mundurem”

  • 01.12.2021, 09:10 (aktualizacja 01.12.2021, 09:19)
  • Małgorzata Zaręba
„Szachiści murem za polskim mundurem”
Zapraszamy na turniej ph. „Szachiści murem za polskim mundurem”., który odbędzie się w Zamościu

W Klubie 3 batalionu zmechanizowanego przy ul. Piłsudskiego 36 w Zamościu w najbliższą sobotę (4.12)  o godz. 12.00 odbędzie się wydarzenie szachowe pn. „Szachiści murem za polskim mundurem”. Celem turnieju będzie podziękowanie mundurowym za ochronę polskich granic. W wydarzeniu udział wezmą: dzieci, młodzież, dorośli oraz reprezentanci trzech formacji mundurowych, a wiec przedstawiciele ; Starzy Granicznej, Wojska Polskiego i Wojsk Obrony Terytorialnej.

 

loadingŁaduję odtwarzacz...

W turnieju szachowym mogą wziąć udział wszyscy chętni, nie tylko najmłodsi, ale także dorośli. Ilość miejsc jest ograniczona, Jakie wymogli należy spełnić, aby stać się uczestnikiem turnieju?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Turniej „Szachiści murem za polskim mundurem” rozpocznie się o godz. 12.00, a jego zakończenie przewidziano ok. godz. 14.30.

 

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe