I Gala Wolontariatu w Lubaczowie

  • 01.12.2021, 13:59
  • Ks. Mariusz Pastuszak
 I Gala Wolontariatu w Lubaczowie
Z okazji Międzynarodowego Dnia Wolontariusza, 6 grudnia, w Lubaczowie odbędzie się I Gala Wolontariatu.

W Powiecie Lubaczowskim takie wydarzenie organizowane jest po raz pierwszy.

Ma ono na celu uhonorowanie wszystkich tych którzy poświęcają się, aby pomóc innym, mówi inicjatorka przedsięwzięcia, Poseł na Sejm RP, Teresa Pamuła:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Inicjatywa zorganizowania Gali zrodziła się z dotychczasowych działań wolontariuszy Powiatu Lubaczowskiego. Dzięki dotychczasowej współpracy powstał pomysł, aby nagrodzić tych, którzy dają z siebie więcej niż inni.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas wydarzenia zaplanowano występy artystyczne, krótkie przedstawienie działalności poszczególnych grup wolontariuszy, wręczenie dyplomów, medali i nagród, wielki tort oraz projekcję filmu o bracie Albercie „Nędzarz i Madame”. Nagrodzeni będą Ci, którzy działają najaktywniej, ale nie tylko.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uroczysta Gala Wolontariatu rozpocznie się o godz. 17:00 w Miejskim Domu Kultury im. Aleksandra Sas Bandrowskiego w Lubaczowie.

Katolickie Radio Zamość objęło Patronatem Medialnym to wydarzenie.

Ks. Mariusz Pastuszak

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe