Msza św. i wręczenie nominacji dla członków diecezjalnego zespołu synodalnego

  • 02.12.2021, 09:50
  • Joanna Mazurek
Msza św. i wręczenie nominacji dla członków diecezjalnego zespołu synodalnego
Pod hasłem „Ku Kościołowi synodalnemu: komunia, uczestnictwo i misja” przeżywamy w Kościele XVI Zgromadzenie Ogólne Synodu Biskupów.

Diecezjalny etap synodu zainaugurowany został w zamojskiej katedrze 17 października. Na stronie internetowej naszej diecezji dostępne są już materiały, z których można korzystać podczas obrad parafialnych, dekanalnych i ponad parafialnych grup synodalnych. Tymczasem w najbliższy piątek (03.12) o godz. 18.00 w koście pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu pod przewodnictwem ks. bp Mariana Rojka sprawowana będzie Msza św., po której nastąpi wręczenie nominacji dla członków diecezjalnego zespołu synodalnego, a następnie pierwsze robocze spotkanie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Katolickie Radio Zamość przeprowadzi transmisję Mszy św. i wręczenia nominacji dla członków diecezjalnego zespołu synodalnego. Początek transmisji o godz. 18.00. Zachęcamy Państwa także do wysłuchania rozmowy z ks. bp. Marianem Rojkiem na naszej antenie w piątek (03.12) o godz. 8.40 i 15.40.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe