Mikołajkowy Turniej Tenisowy

  • 02.12.2021, 12:15 (aktualizacja 03.12.2021, 08:37)
  • Małgorzata Kryk
Mikołajkowy Turniej Tenisowy
Na kortach hali tenisowej OSiR w Zamościu pod okiem instruktorów trenują dzieci, młodzież i dorośli. Zawodnicy ZTT KT Return nabywają umiejętności, które dzięki systematycznym treningom przygotowują ich do brania udziału w różnego rodzaju turniejach.

Najbliższym wydarzeniem pełnym atrakcji i niespodzianek dla członków klubu będzie „Mikołajkowy Turniej Tenisowy”. Gry i zabawy dla dzieci i młodzieży zaplanowano na najbliższy piątek (3.12) w godz. 16.00 - 20.00 na hali tenisowej OSiR przy ul. Królowej Jadwigi 8 w Zamościu. To wydarzenie adresowane jest do zawodników klubowych. Turnieje zostaną podzielone na dwa bloki. O godz. 16.00 w rozgrywkach udział wezmą dzieci do 14-ego roku życia, a o godz. 18.00 swoje umiejętności zaprezentują zawodnicy starsi. Co dzieciom najbardziej podoba się w tenisie ziemnym?

loadingŁaduję odtwarzacz...


Główną atrakcją tego wydarzenia jak sama nazwa wskazuje będzie spotkanie ze Świętym Mikołajem, który o godz. 17.30 osobiście wszystkim zawodnikom wręczy słodkie upominki. Osoby chętne, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z tenisem mogą zapisać się na zajęcia. Treningi adresowane są do dzieci, młodzieży i dorosłych.


loadingŁaduję odtwarzacz...


Zapisów na zajęcia można dokonać osobiście (biuro znajduje się przy hali tenisowej) lub telefonicznie pod numerem 665 708 060. Po ustaleniu dogodnego terminu i godziny zajęć indywidualnych lub w grupach taka osoba może rozpocząć zajęcia z trenerem. Treningi na kortach odbywają się w małych, bo kilkuosobowych grupach z podziałem na kategorie wiekowe oraz poziom zaawansowania.

 


  

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe