Biłgoraj. Mikołajkowa zbiórka na stypendia

  • 04.12.2021, 17:58
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Mikołajkowa zbiórka na stypendia
Już po raz kolejny Fundacja Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej zorganizowała zbiórkę na stypendia dla zdolnych młodych ludzi z regionu biłgorajskiego. Młodzież kwestowała na ulicach Biłgoraja, Zwierzyńca, Tarnogrodu i Bukowiny na rzecz swoich rówieśników.

Jak informowała Iwona Dubińska z Fundacji Fundusz Lokalny Ziemi Biłgorajskiej, do mikołajkowej zbiórki włączyły się szkoły takie jak I LO im. ONZ, Zespół Szkół Budowlanych i Ogólnokształcących, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, Zespół Szkół Leśnych oraz Regionalne Centrum Edukacji Zawodowej. Po raz pierwszy uczestniczyły w zbiórce takie placówki jak Szkoła Podstawowa w Tarnogrodzie, Szkoła Podstawowa im. Hetmana Jana Zamoyskiego w Bukowinie, Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Zwierzyńcu oraz Szkoła Podstawowa im. ks. Jana Twardowskiego w Biłgoraju.

Biłgorajska Fundacja, stypendia młodym uzdolnionym osobom przekazuje od 20 lat. Łącznie przekazano już ponad 1 100 stypendiów. Realizacja projektu pod nazwą “Zbieramy na stypendia" dofinansowana jest ze środków Lokalne Partnerstwa PAFW Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce.

Joanna Ferens

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe