Biłgoraj. Tak. Pomagam!

  • 05.12.2021, 08:25
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Tak. Pomagam!
Już po raz XIX odbyła się ogólnopolska akcja "Tak. Pomagam!". W piątek i sobotę (3-4 grudnia) w dużych sklepach na terenie Biłgoraja można było spotkać wolontariuszy, którzy w specjalnych koszulkach i z identyfikatorami pełnili swoje dyżury zbierając żywność o długim terminie przydatności.

O szczegółach akcji informował koordynator Caritas regionu biłgorajskiego, Mirosław Kita:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Mirosław Kita wyjaśniał również, do kogo trafią zebrane podczas akcji produkty:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W rejonie biłgorajskim, w te działania zaangażowani są wolontariusze Parafialnych Zespołów Caritas i Szkolnych Kół Caritas. W akcji udział bierze 1,5 tys. placówek handlowych, w tym wytypowane sklepy dużych sieci, a także małe sklepy osiedlowe. Osoby potrzebujące można również wesprzeć wysyłając w trakcie zbiórki TAK, Pomagam! SMS pod charytatywny numer 72052 z hasłem PACZKA (koszt to 2,46 z VAT).

Joanna Ferens

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe