Biłgorajski ONZ na „Gali Lema”

  • 05.12.2021, 14:21
  • Joanna Ferens
Biłgorajski ONZ na „Gali Lema”
W Warszawie odbyła się gala podsumowująca projekt „Rok Lema” realizowany przez Centralny Dom Technologiczny w Warszawie pod honorowym patronatem Ministerstwa Kultury, Dziedzictwa Narodowego i Sportu oraz Instytutu Polska Przyszłość im. Stanisława Lema.

W ramach projektu organizowane były liczne działania, m. in. debaty, warsztaty oraz konkursy: na mural, plastyczny, literacki i na scenariusz lekcji poświęconej twórczości Stanisława Lema.

Na uroczystą galę zostały zaproszone uczennice I Liceum Ogólnokształcącego im. ONZ w Biłgoraju, nagrodzone w konkursie plastycznym: Wiktoria Kotulska - laureatka II miejsca oraz Amelia Oleszek i Michalina Wieczorek, które otrzymały wyróżnienie. Podczas gali wyróżnienie w Konkursie Edukacja Jutra za najlepszy scenariusz inspirowany twórczością Lema otrzymała także pani Anna Dobraczyńska, nauczycielka I LO im. ONZ.

Uroczystości towarzyszył wernisaż prac nagrodzonych uczniów oraz spotkania ze współpracownikami Stanisława Lema. Uczestnicy mieli także niecodzienną okazję obserwować tworzenie muralu na jednej ze ścian Centralnego Domu Technologicznego.

/Inf. nadesłana: I LO im. ONZ/

Joanna Ferens

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe