Biłgoraj. Puchar św. Mikołaja w karate

  • 05.12.2021, 20:37
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Puchar św. Mikołaja w karate
Na hali OSiR w Biłgoraju odbył się (05.12) V Puchar Św. Mikołaja w Karate Tradycyjnym.

W ramach imprezy odbyły się: trening pokazowy 5-krotnego mistrza świata Daniela Iwanka, rywalizacja najlepszych zawodników województwa lubelskiego oraz zaproszonych gości. Nie zabrakło oczywiście dobrej zabawy i upominków od św. Mikołaja.

O głównych założeniach imprezy informował jej organizator, Daniel Iwanek:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Karate przynosi młodemu człowiekowi wiele korzyści:

loadingŁaduję odtwarzacz...

W turnieju udział wzięli mali karatecy z Biłgoraja, Józefowa, Zamościa, Lublina, Zielonej Góry we wszystkich kategoriach wiekowych od przedszkolaka do seniora (do 18 roku życia).

Wydarzenie zostało zorganizowane przez Akademię Karate Daniela Iwanka, Biłgorajską Akademię Sztuk Walki oraz Biłgorajski Klub Karate Tradycyjnego przy wsparciu Miasta Biłgoraj oraz Województwa Lubelskiego.

Joanna Ferens

Zdjęcia (21)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe