Sanok – Korczyna. Bieg dla Życia 2021

  • 08.12.2021, 14:20
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Sanok – Korczyna. Bieg dla Życia 2021 facebook.com/Biegdlazycia
W Sanoku, odbyła się (04.12) szósta edycja Ogólnopolskiego Biegu dla Życia.

Głównym celem wydarzenia była manifestacja miłości do życia w myśl słów z encykliki Evangelium Vitae św. Jana Pawła II: „Bronić życia i umacniać je, czcić je i kochać – oto zadanie, które Bóg powierza każdemu człowiekowi.”. W tym roku trasa przebiega przez tereny Sanoka, Brzozowa i Korczyny. Uczestnicy biegli po nawierzchni asfaltowej, jednak ze sporymi przewyższeniami, mówi Dyrektor Biegu, ks. Michał Kozak:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Organizacja wydarzenia o zasięgu ogólnopolskim jest dużym wyzwaniem. Nie mogłoby się ono odbyć gdyby nie współpraca wielu osób.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wspólny bieg zaplanowano na 4 grudnia na ustalonej trasie, jednak ze względu na obecną sytuację pandemiczną i związane z nią ograniczenia organizatorzy zdecydowali, że bieg będzie odbywał się również w wersji zdalnej, gdzie indywidualnie biegacze mogą dołączyć do wyzwania także w dowolnym miejscu na świecie. Uczestnicy wydarzenia chcący uczestniczyć w nim w ten sposób, mogą to zrobić do 24 grudnia.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (31)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe