ARiMR przekazuje już płatności końcowe

  • 09.12.2021, 08:54 (aktualizacja 16.12.2021, 11:27)
  • Joanna Mazurek
ARiMR przekazuje już płatności końcowe źródło: pixabay.com
Od początku grudnia Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła przekazywanie płatności końcowych w ramach dopłat bezpośrednich oraz obszarowych z PROW za 2021 r.

Joanna Pawęzka, kierownik biura działań społecznych i środowiskowych oraz płatności bezpośrednich w lubelskim oddziale regionalnym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że rolnicy z województwa lubelskiego już otrzymali znaczną część należnej im kwoty.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ostateczny termin na realizację płatności bezpośrednich i obszarowych za 2021 r. upływa 30 czerwca 2022 roku. Joanna Pawęzka podkreśla jednak, że rolnicy z naszego regionu najprawdopodobniej otrzymają pieniądze przed tym terminem.

loadingŁaduję odtwarzacz...

ARiMR raz jeszcze przypomina rolnikom, że powinni upewnić się, czy podany przez nich numer konta jest aktualny.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak informuje ARiMR w tegorocznej kampanii wnioski o dopłaty bezpośrednie złożyło ok. 1,3 mln rolników, a koperta finansowa przeznaczona na ich realizację wynosi 15,63 mld zł, tymczasem cały budżet na płatności obszarowe z PROW za 2021 r. sięga nieco ponad 3 mld zł.

 

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe