Remonty dróg w Tomaszowie Lubelskim

  • 09.12.2021, 09:40 (aktualizacja 15.12.2021, 14:12)
  • Małgorzata Kryk
Remonty dróg w Tomaszowie Lubelskim Mapa Google
Tomaszów Lubelski pod względem inwestycji drogowych wciąż się rozwija. Miasto zlokalizowane jest przy wschodniej granicy, dlatego tomaszowskie drogi oblegane są głównie przez samochody ciężarowe jadące na Ukrainę, Aby ruch tranzytowy mógł odbywać się płynnie i nie był uciążliwy dla mieszkańców miasta wybudowana została obwodnica, która do użytku oddana została pod koniec listopada.

Dużą inwestycją jaką udało się przeprowadzić w tym roku był także remont ulicy Armii Krajowej. Na remont tej ulicy głównie czekali jej mieszkańcy, o czym informuje burmistrz Tomaszowa Lubelskiego Wojciech Żukowski.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bieżące remonty dotyczą z kolei remontu ulicy Ordynackiej, która finansowana jest w ramach zadania, który dotyczy przebudowy skrzyżowania u zbiegu ulic: Ordynacka – Żwirki i Wigury – Aleja Sportowa. Inwestycja ta realizowana jest przez Powiat Tomaszowski przy udziale środków z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg i udziale środków z budżetu miasta.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Kiedy ten remont zostanie zakończony ?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Apelujemy do kierowców, aby w pobliżu prowadzonych remontów dostosowali prędkość do sytuacji drogowej.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe