Gmina Hrubieszów wyremontuje obiekty sportowe

  • 15.12.2021, 10:00 (aktualizacja 15.12.2021, 11:27)
  • Małgorzata Zaręba
Gmina Hrubieszów wyremontuje obiekty sportowe Gmina Hrubieszów
W gm. Hrubieszów w Moniatyczach i Teptiukowie przebudowane zostaną kompleksy sportowe i wkrótce warunki do gry się poprawią.

Gmina Hrubieszów kładzie duży nacisk na współpracę z klubami sportowymi oraz ich rozwój i szkolenie młodzieży. Oczywiście największym zainteresowaniem cieszy się dyscyplina piłki nożnej. Miejscowym kubem, gdzie dzieci, młodzież i dorośli mogą kształcić swoje umiejętności piłkarskie jest Huragan Hrubieszów. Tomasz Zając wójt gminy Hrubieszów przyznał, że marzeniem wszystkich kibiców, dopingujących drużynę seniorów jest ich awans do A klasy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zajęcia sportowe to przede wszystkim systematyczność i i ciężka praca zawodników na boisku. Sukcesy klubu to głównie zasługa trenerów i samych piłkarzy, którzy na co dzień trenują w trudnych warunkach pogodowych. Tomasz Zając dodał, że osiągnięcia i zaangażowanie treningowe zostało docenione przez PZPN.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Aby zawodnicy mogli osiągać jeszcze lepsze sukcesy muszą mieć zapewnione odpowiednie warunki do gry. W przyszłym roku warunki sportowe poprawią się w Moniatyczach, bo przebudowany zostanie kompleks sportowy.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Na terenie gminy, bo w Teptiukowie także niebawem zmodernizowany zostanie stadion. Warunki do gry poprawią się przede wszystkim dla piłkarzy Huraganu, którzy będą trenować na miejscowym boisku, bo oprócz sztucznej nawierzchni i bieżni powstanie także nowe oświetlenie, dzięki czemu rozgrywki treningowe czasowo będą wydłużone.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Warto podkreślić, że kompleks sportowy w Teptiukowie we wrześniu oficjalnie otrzymał im. Tadeusza Handziuka. W trakcie uroczystości nastąpiło odsłonięcie tablicy upamiętniającej osobę Tadeusza Handziuka, który był niezwykle zaangażowany w sport.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zapewnione odpowiednie warunki do gry to także nowe osiągnięcia i wyzwania dla zawodników. Wszystkim piłkarzom i szkoleniowcom życzymy zdrowia i powodzenia w najbliższych rozgrywkach.

Małgorzata Zaręba

Zdjęcia (3)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe