Inwestycje w lasach prywatnych – na finiszu nabór wniosków

  • 16.12.2021, 11:28 (aktualizacja 16.12.2021, 11:34)
  • Joanna Mazurek
Inwestycje w lasach prywatnych – na finiszu nabór wniosków źródło: pixabay.com
Uwaga właściciele lasów. Do końca roku Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przyjmuje wnioski na prowadzenie w nich inwestycji.

Pomoc dostępna w ramach „Wsparcia na inwestycje zwiększające odporność ekosystemów leśnych i ich wartość dla środowiska” finansowana jest z budżetu PROW 2014-2020. Kto i na jakich zasadach może ubiegać się o wsparcie, tłumaczy Joanna Pawęzka, kierownik biura działań społecznych i środowiskowych oraz płatności bezpośrednich w lubelskim oddziale regionalnym Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jaki jest cel wsparcia, udzielanego właścicielom lasów?
loadingŁaduję odtwarzacz...

Można również zróżnicować strukturę drzewostanu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypominamy, że wnioski o przyznanie wsparcia można składać do końca roku w biurach powiatowych Agencji Restrukturyzacji. Dokumenty można dostarczyć osobiście lub przez upoważnioną osobę, przesłać za pośrednictwem Poczty Polskiej lub elektronicznej skrzynki podawczej ePUAP.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe