Aleksandrów. Koncert kolęd

  • 09.01.2022, 17:31 (aktualizacja 09.01.2022, 17:35)
  • Joanna Ferens
Aleksandrów. Koncert kolęd
W kościele pw. Matki Bożej Nieustającej Pomocy w Aleksandrowie odbył się (09.01) koncert kolęd i pastorałek.

Wszystkich zebranych w aleksandrowskiej świątyni witał ks. proboszcz Leszek Oberda:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Współorganizatorem wydarzenia był wikariusz parafii w Józefowie ks. Paweł Dynaka, który w rozmowie mówił o pięknej polskiej tradycji kolędowania:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Gwiazdą wieczoru był znany muzyk i wokalista Wojciech Cugowski, który podzielił się z nami swoimi refleksjami na temat kolędowania:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Wojciech Cugowski podczas koncertu zaśpiewał przede wszystkim znane, tradycyjne polskie kolędy. Zapraszamy do wysłuchania jednej z nich:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Obok Wojciecha Cugowskiego z koncertem wystąpili lokalni i miejscowi artyści: Chór Parafialny im. Ks. Błażeja Nowosada z Aleksandrowa, Zespół GodBand z Józefowa i Ludowy Zespół „Aleksandrowiacy”, który złożył wszystkim zebranym specjalne, ludowe noworoczne życzenia:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Koncert wsparli Wójt Gminy Aleksandrów i Caritas Diecezji Zamojsko-Lubaczowskiej. Podczas wydarzenia można było również wesprzeć fundusz misyjny.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (15)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe