Rowerzysta na zakazie

  • 10.01.2022, 11:15
  • Małgorzata Kryk
Rowerzysta na zakazie Policja
Od 1 stycznia w życie wszedł nowy taryfikator mandatów, zwłaszcza dotyczy on kierowców, którzy jeżdżą zbyt szybko, albo decydują się prowadzić pojazd pod wpływem alkoholu.

O tym, że jazda pod wpływem alkoholu się nie opłaca przekonał się rowerzysta, który minionego weekendu został zatrzymany przez policjantów w Ulhówku. Okazało się, że mężczyzna nie powinien wsiadać na rower, o czym informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tomaszowie Lubelskim sierż. szt. Małgorzata Pawłowska.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Za jazdę pod wpływem alkoholu mężczyzna odpowie teraz przed sądem.

loadingŁaduję odtwarzacz...


O karach mandatów dla osób, które decydują się prowadzić pojazd pod wpływem alkoholu lub innych środków odurzających informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej policji w Zamościu st. asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Warto przypomnieć, że nowe stawki mandatów dotyczą także kierowców, którzy doprowadzą do kolizji po spożyciu alkoholu.

loadingŁaduję odtwarzacz...


Apelujemy do kierowców o przepisową jazdę i jednocześnie przypominamy, że wg. nowych przepisów punkty karne kasowane są dopiero po dwóch latach, a nie jak dotąd po roku.

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe