Akcja „Szczęście podaj dalej”

  • 11.01.2022, 10:25
  • Justyna Przeszło
Akcja „Szczęście podaj dalej” Zamojski Dom Kultury
Zamojski Dom Kultury zaprasza do udziału w akcji ph „Szczęście podaj dalej”.

Pracowników Zamojskiego Domu Kultury zainspirowała i poruszyła prawdziwa historia związana z legendą tysiąca żurawi, podkreśla Diana Maciąg z Zamojskiego Domu Kultury.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Złożenie jednego żurawia zajmuje ok. 5 minut, więc złożenie 1000 żurawi zajmie 5000 minut, co daje ponad 83 godziny! Zamojski Dom Kultury wyszedł naprzeciw i zorganizował warsztaty origami dla wszystkich chętnych, niezależnie od umiejętności i stopnia zaawansowania w składaniu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Akcja „Szczęście podaj dalej” potrwa do 31 stycznia 2022 roku. Diana Maciąg podpowiada gdzie można składać gotowe żurawie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Zamojski Dom Kultury nominował do udziału w akcji Wydział Turystyki i Promocji UM Zamość, Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu i Szkołę Podstawową nr 9 im. Tadeusza Kościuszki w Zamościu. Zachęcamy do nominowania również Waszych znajomych i instytucji.

Stworzenie żurawi z wykorzystaniem sztuki origami rozwinie myślenie, nauczy dokładności i dyscypliny, a tym samym będzie okazją aby podarować szczęście chorym dzieciom z oddziału neonatologii szpitala Jana Pawła II w Zamościu.

Justyna Przeszło

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe