Konkurs „Na gwiezdnym szlaku” przedłużony

  • 18.01.2022, 11:22
  • Administrator
Konkurs „Na gwiezdnym szlaku” przedłużony
Informujemy, że regionalny konkurs literacki „Na gwiezdnym szlaku”, organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną w Zamościu, zostaje przedłużony. Prace konkursowe można przesyłać do 13 lutego 2022 r. Najlepsze utwory zostaną opublikowane w antologii pokonkursowej.

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu zaprasza do udziału w konkursie uczniów klas VI-VIII szkół podstawowych, uczniów szkół ponadpodstawowych oraz osoby zainteresowane twórczością Stanisława Lema z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego.”. Konkurs zostanie przeprowadzony w  trzech kategoriach:

• I kategoria - uczniowie klas VI-VIII szkół podstawowych,

• II kategoria - uczniowie szkół ponadpodstawowych,

• III kategoria - open dla wszystkich zainteresowanych twórczością Stanisława Lema.

Zadaniem uczestników konkursu jest napisanie opowiadania z gatunku science fiction inspirowanego twórczością Stanisława Lema, nawiązującego do historii, teraźniejszości albo przyszłości Zamościa lub jego okolic. Opowiadanie nie może być dłuższe niż 5 stron w formacie A4, napisane tekstem znormalizowanym (czcionka Times New Roman, wielkość 11 punktów, interlinia 1,15) i utrwalone jako plik w formacie PDF lub DOC.

Pracę wraz z formularzem zgłoszeniowym  należy przesłać  na adres e-mail [email protected] do 13.02.2022 r.

Dodatkowe informacje: 84 638 49 39 wew. 25.

KARTA ZGŁOSZENIA - osoba niepełnoletnia

KARTA ZGŁOSZENIA - osoba pełnoletnia

administrator_

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe