Puchar Gryfa w ramach Lubelskiej Ligi Roztocze 2022

  • 18.01.2022, 15:05 (aktualizacja 18.01.2022, 15:10)
  • Małgorzata Kryk
Puchar Gryfa w ramach Lubelskiej Ligi Roztocze 2022 Urząd Miasta Tomaszów Lubelski
W niedzielę (16.01) na trasach biegowych Siwa Dolina w Tomaszowie Lubelskim rozegrano zawody w biegach narciarskich Puchar Gryfa w ramach Lubelskiej Ligi Roztocze 2022, nad którą Patronat Honorowy objął Marszałek Województwa Lubelskiego Pan Jarosław Stawiarski . Organizatorem zawodów był Lubelski Okręgowy Związek Narciarski, a współorganizatorem zawodów było Miasto Tomaszów Lubelski i Powiat Tomaszowski.

Biegi rozgrywano ze startu interwałowego na bardzo dobrze przygotowanej trasie 1200 m i w zależności od kategorii wiekowej zawodnicy mieli do pokonania dystans od 7 500 m (seniorzy, juniorzy, juniorzy młodsi i młodzicy), 5 000 m (seniorki, juniorki, juniorki młodsze i młodziczki), zaś zawodnicy z kategorii dzieci od 2 4000 m do 500 m. Na starcie stanęło 80 zawodników. Po zakończonym biegu na każdego czekał gorący poczęstunek w formie grilla przygotowany przez rodziców.

W przyszły weekend rozegrane zostaną w Tomaszowie Lubelskim w sobotę 22.01 Mistrzostwa Polski Krajowego Zrzeszenia LZS w biegach narciarskich oraz w niedzielę XXXIII Bieg Hetmański w narciarstwie biegowym 23.01. Zawody mają charakter otwarty i już dziś serdecznie zapraszamy wszystkich biegających na nartach biegowych.

 

Więcej o zawodach kliknij

Małgorzata Kryk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe