Biłgoraj. Kolędowanie z Olą i Alą Tracz

  • 18.01.2022, 21:04
  • Joanna Ferens
Biłgoraj. Kolędowanie z Olą i Alą Tracz
W niedzielę, 16 stycznia, z koncertem kolęd w kościele św. Jana Pawła II w Biłgoraju, w ramach „Kolędowania z Janem Pawłem II” wystąpiły znane z telewizyjnego muzycznego show Ala i Ola Tracz. Przed ich koncertem zaprezentowały się przedszkolaki z Katolickiego Przedszkola w Biłgoraju.

Chcieliśmy, aby w tym naszym wspólnym kolędowaniu nie zabrakło również miejsca dla dzieci – tłumaczył organizator wydarzenia, ks. Krystian Bordzań:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Cieszymy się, że mogłyśmy wspólnie zaśpiewać w Biłgoraju – podkreślała w rozmowie Ola Tracz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Bardzo lubię kolędy i w domu mamy tradycję ich śpiewania – zaznaczała Ala Tracz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ten koncert to wdzięczność dla Pana Boga za talent, jakim dziewczynki zostały obdarzone – mówiła mama Ali i Oli, Anna Tracz:

loadingŁaduję odtwarzacz...

A już w najbliższą niedzielę, 23 stycznia będzie można posłuchać koncertu kolęd w wykonaniu Gosi Andrzejewicz, zaś kolędowanie zakończy (30.01) Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP z Majdanu Sieniawskiego.

Organizatorami koncertów są Parafia pw. Św. Jana Pawła II w Biłgoraju i Fundacja Gaudium et Spes. Patronat honorowy objęli: Minister Aktywów Państwowych Jacek Sasin, europoseł Beata Mazurek, Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski i Starosta Biłgorajski Andrzej Szarlip. Wydarzenie „Kolędowanie z Janem Pawłem II. Edycja 2022” bierze udział w Programie „Warto być Polskiem”, którego organizatorem jest Samorząd Województwa Lubelskiego. Katolickie Radio Zamość objęło nad wydarzeniem patronat medialny.

 

Joanna Ferens

Zdjęcia (19)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe