Św. Gerard - wyprasza i ratuje życie

  • 20.01.2022, 09:26 (aktualizacja 20.01.2022, 09:41)
  • Joanna Mazurek
Św. Gerard - wyprasza i ratuje życie
Ojcowie redemptoryści zapraszają na specjalne nabożeństwo do św. Gerarda Majelli w intencji matek w stanie błogosławionym, ochrony życia dzieci poczętych, a także o łaskę spowiedzi i nawrócenia dla zatwardziałych grzeszników.

Jest ono odprawiane w kościele pw. Św. Mikołaja w Zamościu w każdy wtorek po mszy św. o godzinie 17.00. W czasie tego szczególnego nabożeństwa polecane są Bogu zwłaszcza te kobiety, które przeżywają problemy zdrowotne w okresie ciąży, a także te małżeństwa, które mają trudności w poczęciu dzieci, a pragną wyprosić potomstwo przez orędownictwo św. Gerarda, patrona i opiekuna matek.

Mówi o. Marek Mirus, przełożony Domu Zakonnego Redemptorystów i Rektor Kościoła Rektoralnego św. Mikołaja w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak podkreśla o. Marek Mirus, św. Gerard jest skutecznym orędownikiem.
loadingŁaduję odtwarzacz...

Ojcowie redemptoryści propagują także tzw. chusteczki św. Gerarda, do których dołączona jest broszura z modlitwą przez jego wstawiennictwo i historią niezwykłego cudu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Osoby, które chcą przedstawić swoją prośbę podczas nabożeństwa do św. Gerarda Majelli, mogą ją wrzucić do specjalnej skrzynki w kościele lub przesłać na adres: [email protected], lub poprzez stronę internetową www.zamoscredemptor.pl. Na stronie dostępne są też modlitwy przez wstawiennictwo świętego w różnych potrzebach.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe