Adoracja Najświętszego Sakramentu dla rodzin i małżeństw

  • 20.01.2022, 09:31 (aktualizacja 20.01.2022, 09:38)
  • Ewelina Michalska
Adoracja Najświętszego Sakramentu dla rodzin i małżeństw fot. Pixaby
Trwamy w roku rodziny Amoris Laetitia. Rozpoczął się on 19.03.2021 r. w Uroczystość Świętego Józefa, a zakończy obchodami X Spotkania Rodzin w Rzymie w czerwcu 2022 r.

W ramach Roku Rodziny i przygotowań do tego spotkania, już w najbliższą niedzielę (23.01) w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski odbędzie się adoracja Najświętszego Sakramentu dla małżeństw i rodzin.

Na to modlitewne spotkanie zaprasza ks. Maciej Lewandowski, diecezjalny duszpasterz rodzin.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Ks. Maciej Lewandowski tłumaczy także, jakie wydarzenia udało się już zorganizować w naszej diecezji w ramach trwającego Roku Rodziny.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W jaki sposób małżeństwa i rodziny powinny przeżywać ten wyjątkowy czas?

loadingŁaduję odtwarzacz...

Przypomnijmy, adoracja Najświętszego Sakramentu dla małżeństw i rodzin odbędzie się w najbliższą niedzielę (23.01) o godz. 20:00, w parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski w Zamościu.

Ewelina Michalska

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe