Kolejna oszukana na ponad 59 tysięcy złotych!

  • 21.01.2022, 13:48
  • Arkadiusz Efner
Kolejna oszukana na ponad 59 tysięcy złotych!
Mieszkanka Zamościa przekonana, że zarobiła pieniądze na rynku kryptowalut za namową telefonicznego rozmówcy zainstalowała program do zdalnej obsługi urządzenia, przekazała kod dostępu i zalogowała się na rachunek.

O szczegółach informuje st. asp. Dorota Krukowska - Bubiło, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Powiedział jej również, aby zalogowała się na swoje konto bankowe, wówczas sama zobaczy jak na rachunek przelewane są zarobione przez nią pieniądze. Dzwoniący miał jeszcze jedną prośbę – poprosił o zainstalowanie programu do zdalnej obsługi komputera.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Chrońmy nasze oszczędności i nie instalujmy dodatkowych oprogramowań na urządzeniach, z których następuje logowanie do banku.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Oszuści wykorzystują niewiedzę osób, podszywając się pod prawdziwych analityków obiecują łatwy i szybki zysk. Jednak w konsekwencji osoby pokrzywdzone zostają bez oszczędności, a niejednokrotnie również z kredytem, którego raty będzie trzeba spłacać.

Arkadiusz Efner

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe