Konrad Firek

  • 24.01.2022, 09:16 (aktualizacja 24.01.2022, 09:47)
  • Małgorzata Zaręba
 Konrad Firek Fot. Agros Zamość
Prezes KS Agros Zamość

Miniony 2021 rok dla KS Agros Zamość był bardzo udany, o czym świadczą dwudziesta cztery zdobyte medale na arenie rangi krajowej, europejskiej i światowej. Ten kto interesuje się sportem wie, że do grona utalentowanych zawodników należą sprinterzy: Dominik Kopeć, Patryk Krupa, Monika Romaszko, Martyna Seń; dyskobol Jakub Lewoszewski czy sztangistki: Emila Rechul, Klaudia Luterek. To właśnie reprezentanci trenujący: zapasy, sumo, podnoszenie ciężarów, kolarstwo i łucznictwo są wizytówką Agrosu,ale tworzą także skład Kady Narodowej.

W audycji „Rozmowa dnia” Konrad Firek prezes KS Agros Zamość powie o największych zawodach, w których uczestniczyli nasi zamojscy sportowcy. Usłyszymy o ich osiągnięiach i planach na rok bieżący. Warto podkreślić, że do grona klubu w tym roku dołączył nowy zawodnik Jakub Pietrusa, który reprezentował Polskę m.in. na tegorocznych Mistrzostwach Świata. Zawodnik Agrosu jest także członkiem Kadry Narodowej, dlatego głównie będzie on trenował w Ośrodkach Szkoleniowych w Polsce.

Prezes klubu zdradzi także jakie wymogi należy spełnić, żeby zostań zawodnikiem Agrosu. Najważniejsze są oczywiście zaangażowanie i dobre chęci, a wyniki i sukcesy sportowe przyjdą z czasem. Serdecznie zachęcamy dzieci i młodzież do zapisów na zajęcia, a reprezentantom Agrosu gratulujemy osiągniętych sukcesów.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Małgorzata Zaręba

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe