Zawodniczki UKP Suchowiczteam na turnieju w Kraśniku

  • 24.01.2022, 12:20
  • Małgorzata Kryk
Zawodniczki UKP Suchowiczteam na turnieju w Kraśniku
Udanie rozpoczęły 2022 rok zawodniczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska, udziałem w III Charytatywnym Halowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet o Puchar Burmistrza Miasta Kraśnik Wojciecha Wilka.

Zawody rozegrano w sobotę (22.01) w hali miejscowego MOSiR.Głównym celem przyświecającym organizacji turnieju było zebranie funduszy na rehabilitację i zakup pionizatora dla Hani Bednarz, przy okazji rywalizacji sportowej.

Po rozegraniu meczów w trzech kategoriach wiekowych – 2007,2010,2013, wyłoniono zwycięzców. Juniorki młodsze/2007/ UKP Suchowiczteam z kompletem punktów i bilansem 18:0, zajęły pierwsze miejsce, w finale pokonując drugi zespół Powiślanki Lipsko/mazowieckie/ 8:0, natomiast orliczki/2010/osłabione brakiem czterech zawodniczek, sklasyfikowane zostały na miejscu czwartym , po dwóch remisach i dwóch porażkach.

Organizatorzy nagrodzili statuetkami, dwie nasze juniorki – Najlepszą Zawodniczką wybrano Martynę Nowosad, a koronę Królowej Strzelczyń z ośmioma golami zdobyła Jagoda Wróbel.


Klasyfikacja turnieju w kat. 2007:

1.UKP Suchowiczteam
2.Powiślanka II Lipsko
3.Stella Kraśnik
4.Powiślanka Lipsko
5.Unia Lublin
6.Stella II Kraśnik
 

Klasyfikacja Turnieju w kat.2010:

1.Unia Lublin
2.Izabella Puławy
3.Stella Kraśnik
4.UKP Suchowiczteam
5.Izabella II
 

Dla rocz. 2007 i mł. był to pierwszy w tym roku udział w rywalizacji piłkarskiej, natomiast rocz. 2010 i mł. zainaugurował rozgrywki 17 stycznia w Płoskiem wygrywając etap gminny i awansując wraz z rocz. 2012 i mł. do etapu powiatowego Turnieju Z Podwórka na Stadion o Puchar Tymbarku. Zawodniczki trenera Wojciecha Suchowicza w Kraśniku wystąpiły w następujących składach: 2007 i mł : Karolina Żebura,Martyna Nowosad,Aleksandra Bednarz,Roksana Kozłowska,Milena Skiba,Patrycja Bronikowska,Jagoda Wróbel,Maja Petryk. 2010 i mł.: Rozalia Kłos,Maja Staszczak,Nicole Serafin,Karolina Sierkowska,Jagoda Mroczek,Aleksandra Momot,Julia Hałas.

Małgorzata Kryk

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe