Gdeszyn na szlaku Niedziel Radiowych

  • 26.01.2022, 12:57 (aktualizacja 26.01.2022, 13:00)
  • Joanna Mazurek
Gdeszyn na szlaku Niedziel Radiowych
Parafia pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gdeszynie w dekanacie Grabowiec będzie kolejną na szlaku Niedziel Radiowych Katolickiego Radia Zamość. Będziemy w niej gościć w szczególnym czasie, bo 30 stycznia, kiedy to przypada rocznica męczeńskiej śmierci bł. ks. Zygmunta Pisarskiego – wieloletniego proboszcza parafii, którego relikwie są przechowywane w gdeszyńskim kościele.

Podczas Niedzieli Radiowej Słowo Boże w czasie Mszy św. głosił będzie ks. Rafał Kowalczuk, zastępca dyrektora Katolickiego Radia Zamość. Do odwiedzenia parafii i modlitwy przez wstawiennictwo bł. ks. Zygmunta Pisarskiego zachęca proboszcz, ks. Mariusz Rybiński.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Podczas Niedzieli Radiowej o godz. 12.00 Katolickie Radio Zamość przeprowadzi transmisję Mszy św. z parafii pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Gdeszynie. Tymczasem po godz. 17:00 będą mogli Państwo wysłuchać rozmów z księdzem proboszczem i przedstawicielami wspólnot działających przy parafii. Powtórka w poniedziałek o godz.13:10.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe