KRUS: gólnopolski Konkurs dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym

  • 27.01.2022, 12:37 (aktualizacja 27.01.2022, 12:40)
  • Joanna Mazurek
KRUS: gólnopolski Konkurs dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w… źródło: pixabay.com
„Bezpiecznie na wsi mamy, bo ryzyko upadków znamy” – to hasło przyświeca konkursowi dla dzieci rolników ubezpieczonych w KRUS-ie.

Organizowany po raz trzeci Ogólnopolski Konkurs dla Dzieci na Rymowankę o Bezpieczeństwie w Gospodarstwie Rolnym ma na celu promowanie prawidłowych nawyków i zachowań najmłodszych na terenie gospodarstwa rolnego, a także popularyzowanie wykazu czynności szczególnie niebezpiecznych, związanych z prowadzeniem gospodarstwa rolnego, których nie należy powierzać dzieciom poniżej 16 lat. Kto może uczestniczyć w konkursie i co jest konkursowym zadaniem, wyjaśnia dr Grzegorz Niećko z lubelskiego oddziału regionalnego Kasy.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Jak informuje KRUS, na etapie wojewódzkim, który kończy się 22 kwietnia, 3 najlepsze prace zostaną nagrodzone nagrodami rzeczowymi o wartości ok. 500 zł brutto i skierowane do oceny Centralnej Komisji Konkursowej, która spośród 48 prac nagrodzonych przez oddziały regionalne Kasy wybierze 20 najlepszych rymowanek. Laureaci otrzymają nagrody rzeczowe o wartości ok. 1 000 zł brutto, a gala podsumowująca zaplanowana jest na czerwiec.

Joanna Mazurek

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe