Lubaczów. Nagrody w XIV edycji „Herodów” przyznane

  • 28.01.2022, 16:35
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Lubaczów. Nagrody w XIV edycji „Herodów” przyznane Ks. Mariusz Pastuszak
W Lubaczowie (23.01) odbyła się XIV edycja Przeglądu Zespołów Kolędniczych „Herody”.

Konkurs ma na celu nawiązanie do lokalnych tradycji kolędniczych. Organizowany jest dzięki współpracy Parafii Konkatedralnej z Miejskim Domem Kultury im. Aleksandra Sas - Bandrowskiego w Lubaczowie, Powiatowym Centrum Kultury w Lubaczowie oraz Fundacją Pamięć i Tożsamość im. Jana Pawła II w Lubaczowie. Przez kolejne lata, uczestnicy zaskakiwali komisję konkursową występami na bardzo wysokim poziomie. Tak było i tym razem, choć zespołów zaprezentowało się mniej, mówi Przewodnicząca Jury, Krystyna Czura:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Uczestnicy przeglądu otrzymali nagrody finansowe. W konkursie przyznano jedno pierwsze miejsce i ex aequo dwa miejsca drugie.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Nagrody ufundowali: Starosta Lubaczowski - Zenon Swatek, Burmistrz Miasta Lubaczowa - Krzysztof Szpyt i Dziekan Parafii pw. Św. Stanisława Biskupa i Męczennika w Lubaczowie - ks. Andrzej Stopyra. Wszyscy uczestnicy otrzymali także kosze ze słodyczami przygotowanymi przez Wójta Gminy Lubaczów - Wiesława Kapla.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (5)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe