Horyniec Zdrój. 43. „Biesiada Teatralna”

  • 03.02.2022, 11:20
  • Ks. Mariusz Pastuszak
Horyniec Zdrój. 43. „Biesiada Teatralna”
Już po raz 43. w Horyńcu Zdroju odbędzie się „Biesiada Teatralna - Konfrontacje Zespołów Teatralnych Małych Form”.

Jest to ogólnopolskie spotkanie amatorskich teatrów dramatycznych, teatrów poezji i teatru jednego aktora, mówi Kierownik Artystyczny „Biesiady Teatralnej”, Krystyna Jóźwińska:

loadingŁaduję odtwarzacz...

Stające w szranki grupy rywalizują o nagrody: „Złoty Róg Myśliwski Króla Jana” i „Złotą Misę Borowiny”. W repertuarze tegorocznej Biesiady pojawią się inscenizacje klasycznych pisarzy jak i współczesnych.

loadingŁaduję odtwarzacz...

W Jury konkursu zasiadają znani aktorzy, reżyserzy i krytycy teatralni. W ramach czterodniowych spotkań odbywają się także warsztaty i konsultacje ze specjalistami.

loadingŁaduję odtwarzacz...

Tegoroczna edycja Biesiady Teatralnej potrwa od 17 do 20 lutego (br.). Organizatorami wydarzenia są Gminny Ośrodek Kultury w Horyńcu Zdroju oraz Centrum Kulturalne w Przemyślu.

Katolickie Radio Zamość to wydarzenie objęło Patronatem Medialnym.

Ks. Mariusz Pastuszak

Zdjęcia (1)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.radiozamosc.pl. Katolickie Radio Zamość z siedzibą w Zamościu jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe